browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Soovitajad

 

Kõige paremini soovitab tehtud töö:

Kaupo tajub puidu olemust ning tema valmistatud ainulaadne mööbel pole mitte ainult nägus ja äärmiselt funktsionaalne, vaid ka kodule hinge andja. Kaupo valmistatud köök rändab meiega loodetavasti kaasa järgmised aastakümned – ka siis, kui kodu vahetame.
Kristjan Otsmann,  Selge Pildi koolitaja ja coach

 

Minu kogemused Kaupo tööga on igati head. Tema tegemistes on isikupära ja tal on selged põhimõtted. Ning seejuures on ta ühekorraga nii täpne oma mõõtude mõõtmisel kui ka vaba käega oma materjali kallal töötades – suurepärane kombinatsioon! Materjali ta tunneb ja tunnetab väga hästi. Massitootmise ajastul on selline käsitöömeister lausa haruldane.

Jaak Jõerüüt, kirjanik ja diplomaat

 

Ma tunnen Kaupot 6 aastat. Natuke aega tagasi sai valmis tema koduleht, kus ma suurima rõõmuga  kasutan võimalust öelda paar head sõna selle mööblimeistri kohta. Tema valmistatud köögimööbel on ehteks/südameks ka meie kodule ning kannab vastukaaluks lakoonilisele ja igavapoolsele tänapäeva mööblile eneses karget ja iidset põhjamaist meeleolu, luuessamas harmoonilise “silla” mineviku ja oleviku vahel. Seda suudavad vähesed meistrid. Tänud Sulle, Kaupo.

Meelis Hein, AS Aegviidu Puit ostujuht

 

Ma tellin näiteks raamaturiiulid Kaupo käest juba sellepärast, et ta on ilmselt lugenud enamus neid raamatuid, mida ma kavatsen sinna riiulisse sättima hakata ja oskab veel soovitada juurdegi. Selles mõttes on teoloog-filosoof-puussepp parim valik… Rääkimata sellest, et asjaliku proportsiooniga ilusat-liht-kindlat-puulauast  riiulit pole ma leidnud ühestki poest. Ja ma tellingi raamaturiiuli Kaupolt.

Puusepad tõstke kõrgele sarikad!

Jaak Johanson, musikaalne inimene

 

Minu riiul pole küll teab kui suur, aga ta on just selline, nagu mul oli vaja. Ja väga ilus. Karge, naturaalne, ehe, päris. See on ka natuke unistuste täitumise moodi – kui tead täpselt, mida tahad ja leiad võluri, kes selle teostab, siis tundub, et kõik teisedki unistused võivad teostuda. Sest mis see raamaturiiuli tellimine ikka muud on kui unistamine – et ehk “pärisraamatud” ei kao. Ja riiul ning raamat – need ju ühest puust.

Helina Piip, ajakirja Eesti Naine tegevtoimetaja

 

Meie peres on raamatuid väga palju ja neid tuleb kogu aeg juurde. Tavalistesse riiulitesse ei mahtunud nad kuidagi ära. Kaupo tegi meile sellised riiulid, et raamatud on leidnud endale lõpuks sobiva kodu. Kaupo on leidlik, loominguline ja leiab just sellise variandi, mis kõige paremini sobib. Lisaks on riiulid väga ilusad ja vastupidavad, tehtud hoole ja pühendumusega. Soovitan teda kindlasti kõigile, kes on suurte raamatuhulkadega hädas!

Piret Viires, Tallinna Ülikooli eesti kirjanduse professor